Kontrola podatkowa
Warszawa

Sytuacja, w której firma lub osoba fizyczna zostają poddane kontroli podatkowej, zawsze jest stresująca. Wymaga odpowiedniego przygotowania, umiejętności odpowiadania na pytania, a niekiedy też na zarzuty. Gdy dojdzie do jakichkolwiek zaniedbań, wówczas może okazać się, że rozstrzygnięcie sprawy nastąpi w sądzie.

Dla oszczędności czasu oraz nerwów proponuję swoje usługi w zakresie kontroli podatkowej. Jestem doświadczonym doradcą, który specjalizuje się w zagadnieniach związanych z audytami, postępowaniami sądowymi czy tworzeniem pism z odwołaniami lub zażaleniami. Współpraca ze mną przebiega bez jakichkolwiek zakłóceń, relację buduję na wzajemnym szacunku, dzięki czemu zaufało mi już wielu klientów z Warszawy i okolic.

 

Współpraca z doradcą podatkowym w Warszawie


 

Jestem doświadczonym doradcą podatkowym i prawnikiem, który swój zawód wykonuje od 2002 roku. Przez ten czas prowadziłem wiele spraw dotyczących kontroli podatkowych przeprowadzanych przez Urząd Skarbowy – znaczna część z nich przebiegła sprawnie i zakończyła się pomyślnie.

W zakresie moich kompetencji leży:

  • udzielanie porad i wyjaśnień, interpretowanie przepisów prawa podatkowego, które dynamicznie się zmienia,
  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów w firmie,
  • sporządzanie pism związanych z postępowaniem administracyjnym, w tym wyjaśnień, odwołań, zażaleń,
  • reprezentowanie klientów przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym,
  • wsparcie podczas planowania, połączenia i przekształcania podmiotów gospodarczych,
  • uczestnictwo w przebiegu kontroli skarbowej przeprowadzanej przez urzędników,
  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń.

Jestem nie tylko doradcą, który zna się na kontrolach podatkowych, ale też prawnikiem. Tak rozległe kwalifikacje pozwalają mi patrzeć na sprawy szerzej i kompleksowo. Współpracuję z osobami fizycznymi oraz firmami, które zlecają mi czynności doraźne (np. audyt podatkowy firmy przed właściwą wizytacją urzędników) lub długofalowe.

kontrola podatkowa Warszawa

KANCELARIA PRAWNO - PODATKOWA
Maciej Mazański
Doradca Podatkowy Wpis Nr 11147, Radca Prawny WA-11180

ul. Marszałkowska 68/70 lok. 26
00-545 Warszawa