Radca prawny

 

Osoby fizyczne lub przedsiębiorcy, którzy szukają radcy prawnego w Warszawie, mogą skorzystać z usług kancelarii Macieja Mazańskiego. Służymy kompleksowym wsparciem w zakresie windykacji należności oraz udzielania merytorycznej pomocy przy:

  • zakładaniu działalności gospodarczej lub spółek handlowych,
  • rejestrowaniu podmiotów i zmienianiu danych w KRS,
  • przekształcaniu przedsiębiorstw,
  • sporządzaniu opinii prawnych,
  • restrukturyzacji firm.

Możesz zlecić nam reprezentowanie interesów Twojej firmy bez względu na branżę, w jakiej działasz. Współpracujemy z klientami długofalowo, stale czuwając nad poprawnością realizowanych przez nich procesów, aby były one zgodne z dynamicznie zmieniającymi się przepisami prawa. Współpracujemy z innymi doradcami podatkowymi, adwokatami oraz radcami. co pozwala na dokładną analizę problematycznych kwestii w razie potrzeby.

Pełnimy funkcję zastępców procesowych przed wszystkimi sądami oraz instytucjami. Możesz liczyć na naszą dyskrecję i profesjonalizm – zależy nam na budowaniu relacji opartych na zaufaniu i szczerości, dlatego wybrało nas już wielu klientów ze stolicy.

Optymalizacja podatkowa Warszawa

W czym jeszcze może pomóc radca prawny?

Pracujący w kancelarii w Warszawie radca prawny świadczy usługi w zakresie:

Każda sprawa jest traktowana indywidualnie. Jej przeanalizowanie ma przyczynić się do znalezienia możliwych rozwiązań dla konkretnych problemów np. prawno-podatkowych czy księgowych.

Radca prawny doradza w bieżącej działalności, w tym weryfikuje, jakie metody opodatkowania są możliwe do zastosowania w konkretnej firmie, przedstawia dostępne ulgi, odliczenia oraz może służyć wsparciem przy zakładaniu zagranicznych spółek holdingowych.

Nasza kancelaria reprezentuje mocodawców w trakcie postępowań podatkowych. Radca prawny może także wspierać klientów podczas negocjacji biznesowych.

Wsparcie prawne dla małych i dużych firm

Obsługa prawna i podatkowa skierowana jest do małych i dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Radcy zajmują się kwestiami dotyczącymi planowania strategicznego oraz bieżącego doradztwa w problematycznych kwestiach.

Pełnimy funkcję zastępców procesowych przed wszystkimi sądami oraz instytucjami – w postępowaniach egzekucyjnych, sporach cywilnych i w trakcie spraw gospodarczych.

Możesz liczyć na naszą dyskrecję i profesjonalizm – zależy nam na budowaniu relacji opartych na zaufaniu i szczerości, dlatego wybrało nas już wielu klientów z Warszawy i okolic.

KANCELARIA PRAWNO - PODATKOWA
Maciej Mazański
Doradca Podatkowy Wpis Nr 11147, Radca Prawny WA-11180

ul. Marszałkowska 68/70 lok. 26
00-545 Warszawa